Пользователей: 0
Главная » 2016 » Октябрь » 13 » Першість відділу освіти з кросу «Золота осінь»
00:04
Першість відділу освіти з кросу «Золота осінь»

11 жовтня на стадіоні «Шахтар» пройшла Першість відділу освіти з кросу «Золота осінь» серед загальноосвітніх закладів міста, присвячених Дню захисника України. У спортивному святі взяли участь 100 учнів. Дівчата змагалися в забігах на 800 метрів, а хлопці на дистанції 1000 метрів. За підсумками змагань серед дівчат найкращий результат показала команда ліцею «Гармонія» і посіла 1 місце, другою стала команда ЗОШ № 10, третьою – ЗОШ № 9. В особистій першості серед дівчат місця розподілились наступним чином: 1 місце –Пімонова Світлана (Ліцей «Гармонія»), 2 місце –Долженко Юлія (ЗОШ № 10), 3 місце –Рожкова Анастасія (ЗОШ № 8). За підсумками перегонів серед юнаків 1 місце посіла команда ліцею «Гармонія», 2 місце – ЗОШ № 9, 3 місце – ЗОШ № 10. В особистих змаганнях серед юнаків першим став Ємельянов Микита (ліцей «Гармонія»), другим -Лукашов Валерій (ЗОШ № 4), третім - Пономаренко Єгор (ЗОШ № 9). У загальнокомандному заліку найшвидшою була команда ліцею «Гармонія», 2 місце – ЗОШ № 10, третє – ЗОШ № 9. Команди-переможців і призерів нагороджено кубками, грамотами і медалями від міського спорткомітету.

Просмотров: 181 | Добавил: school9 | Рейтинг: 5.0/1