Пользователей: 0
Главная » 2016 » Октябрь » 13

Волонтерський загін «Молодь не байдужа» ЗОШ № 9 організував благодійну акцію «Від серця до серця» на допомогу учню 2-В класу школи Корнєєву Роману, якому поставлено діагноз: тромбоцитопенічна пурпура. Акція триватиме протягом тижня. Заплановано проведення благодійного концерту, кошти від якого підуть на підтримку хворого хлопчика.

Просмотров: 204 | Добавил: school9 | Дата: 13.10.2016

12 жовтня у Краматорську відбулася зональна педагогічна майстерня з проблеми «Науково-методичний супровід розвитку особистості в освітньому просторі: якісна освіта та її психологічна підтримка». Гостей зустрічала Краматорська ЗОШ № 16, їх привітали учні початкових класів, переможці міського дитячого фестивалю «З Україною в серці». На пленарному засіданні виступили спеціалісти Донецького інституту післядипломної педагогічної освіти. Заступник директора ЗОШ № 9 Фоміна Н.В. презентувала досвід роботи педагогічного колективу з проблеми «Створення здоров’язбережувального освітнього простору в рамках діяльності навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю».

... Читать дальше »

Просмотров: 221 | Добавил: school9 | Дата: 13.10.2016

11 жовтня на стадіоні «Шахтар» пройшла Першість відділу освіти з кросу «Золота осінь» серед загальноосвітніх закладів міста, присвячених Дню захисника України. У спортивному святі взяли участь 100 учнів. Дівчата змагалися в забігах на 800 метрів, а хлопці на дистанції 1000 метрів. За підсумками змагань серед дівчат найкращий результат показала команда ліцею «Гармонія» і посіла 1 місце, другою стала команда ЗОШ № 10, третьою – ЗОШ № 9. В особистій першості серед дівчат місця розподілились наступним чином: 1 місце –Пімонова Світлана (Ліцей «Гармонія»), 2 місце –Долженко Юлія (ЗОШ № 10), 3 місце –Рожкова Анастасія (ЗОШ № 8). За підсумками перегонів серед юнаків 1 місце посіла команда ліцею «Гармонія», 2 місце – ЗОШ № 9, 3 місце – ЗОШ № 10. В ос ... Читать дальше »

Просмотров: 186 | Добавил: school9 | Дата: 13.10.2016