Пятница, 07.05.2021, 16:39Приветствую Вас Гость | RSS
ОШ №9
г. Мирнограда
(Димитрова)
Меню сайта
Форма входа
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Реклама на сайте

Патриотическое воспитание


У межах Шевченківського тижня учні 9-х класів ЗОШ № 9 (вчитель Таран Т.О.) працювали над міні-проектом "Цікаве про Кобзаря". Результатом кропіткої пошукової роботи стало видання дайджестів "Шевченко-художник. Автопортрети", "Шевченко -художник. Жіночі портрети", "Пам'ятники Кобзареві в Україні" та буклету "Тарасові музи".

 

 

У межах Шевченківського тижня у ЗОШ № 9 відбулося Свято єдності «Покоління поколінню про тебе розкаже, і твоя, Кобзарю, слава не вмре, не поляже». Учні 5- 11 класів декламували шевченківську поезію, підготували літературний вернісаж «Шляхами великої долі». На заході звучали народні українські пісні та музичні твори на слова Т.Шевченка. Єднаймося навколо Великого Кобзаря!

 

 

 

 

 

22 січня у ЗОШ №9 до Дня Соборності України проведено єдину класну годину «Україна в нас одна від заходу й до сходу».

 

 

 

 

 

До Дня Соборності України у ЗОШ № 9 проведено радіо-мікс «Народжена бути єдиною», організовано відеозалу«В єдності-наша сила» та виставку малюнків "Єдина Україна".

 

 

До Дня Соборності України на міський конкурс учні ЗОШ № 9 під керівництвом учителя трудового навчання Марченко Г.В підготували творчу роботу «Єднаймося навколо України».

Молодий учитель історії ЗОШ № 9 Штегельський В.Л. співпрацює з Українським інститутом національної пам’яті, адже ми по-новому відкриваємо для себе і для нащадків «білі плями» історії становлення нашої держави. Інститутом запропоновано настільні ігри для проведення уроків історії у сучасному вимірі. Школа отримала комплект настільної гри «Українська революція 1917-1921 років», яку вчитель використає в роботі шкільного історичного кафе «КЛІО».

 

 

 

У ЗОШ № 9 відбулися Андріївські вечорниці. Їх учасниками стали учні 5-Б та 7-Б класів, які співали українські народні пісні, грали в народні ігри, ворожили. Найголовніше-учні доторкнулися до культурної спадщини нашої держави і зрозуміли важливість збереження народних традиції для наших нащадків.

 

 

 

 

До Дня Свободи і Гідності учні 8-А класу ЗОШ № 9 (класний керівник Таран Т.О.) взяли участь у патріотичній годині «Нема героїв безіменних і невідомих нема солдат», яка відбулася на базі Центральної міської бібліотеки. Спогади про цей день неможливо втиснути в один день. Але цей день нам потрібен, щоб пам’ятати тих, хто прагнув свободи, щастя рідній землі, волі рідному народу.

 

До Дня пам’яті жертв голодомору члени клубу «Пошук» та учні 9-А класу ЗОШ № 9 (класний керівник Акімкіна Г.О.) провели урок-реквієм у шкільній бібліотеці. Присутні ознайомилися з документальними матеріалами, які свідчать про велику трагедію нашого народу, і висловили думку про те, що таке лихо не повинно більше повторитися, адже людське життя-безцінне!

 

 

Учні 10-А класу ЗОШ № 9 (класний керівник Лазарева А.П.) взяли участь у тематичному заході «Душа народу бринить у слові», який відбувся на базі Центральної міської бібліотеки. Як члени міського Клубу шанувальників української мови та літератури вони зустрілися з творчими людьми нашого міста: поетесою Н.А. Внуковою, членом клубу М.І.Заглядою. Дуже зворушливо пролунала у спільному виконанні «Пісня про рушник» на слова А. Малишка. Захід був присвячений Дню української мови та писемності.

 

 

До Дня української мови та писемності у ЗОШ № 9 проведено урок-усний журнал «Слова…В вас мудрість вічна і любов жива» (вчитель Таран Т.О.). Учні доторкнулися до витоків рідної мови, обговорили проблеми культури мовлення. Любиш свою країну – говори українською! Мова наша-серце наше!

 

9 листопада – День української мови та писемності. У ЗОШ № 9 з нагоди свята проведено уроки державної мови «О мово, музико, калино, бальзам цілющий для душі», виставку тематичних газет «Плекаємо рідну мову». Протягом дня організовано радіомарафон «Читаємо вірші сучасних українських поетів».

 

 

 

У ЗОШ № 9 відбувся шкільний етап конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. У конкурсі взяли участь учні 3-11 класів. Плекаймо нашу рідну мову!

423 учня 2-11 класів ЗОШ №9 взяли участь у проведенні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. «Як парость виноградної лози, плекайте мову!».

 

До Дня захисника України учні 7-Б класу (класний керівник Мінакова В.М.) взяли участь у патріотичній годині «Мужності й геройства свято». На заході були присутні військовослужбовці та воїни АТО. Для них лунали слова подяки за мужність і вірність військовому обов’язку. У подарунок дівчата підготували для гостей українські патріотичні пісні. Захід відбувся на базі Центральної міської бібліотеки.

 

До Дня українського козацтва у ЗОШ № 9 відбулося свято «Посвята у козачата». Учні 4 класів дали клятву на вірність козацьким традиціям, адже козаки завжди були і є символом честі, бойової звитяги і безмежної відданості рідній державі. А свою силу і спритність діти проявили у спортивному змаганні «Козацькі розваги». Протягом тижня працювала тематична виставка малюнків.

 

 

 

До Дня пам’яті жертв Великого терору 1937-38 р.р. у 8-Б класі (вчитель Штегельський В.Л.) відбувся урок-реквієм «Пам’яттю реабілітовані». На заході йшлося про відомих діячів Донбасу, репресованих радянською владою, про для дітей репресованих. Сподіваємось, що така трагедія не повториться у майбутньому.

 

З 1 вересня ЗОШ №9 отримала статус школи з українською мовою навчання. Слід зазначити, що учням початкової ланки дуже до вподоби вдягати на уроки вишиванки. У межах міні-проекту «Джерело» вчителем Хмарою Л.О. у 4-Б класі організовано опитування «Я – патріот. А ти?». Діти вважають, що патріот – це людина, яка зберігає національні традиції та шанує свій народ і державу.

 

 

 

Години спілкування у перший вересневий день були присвячені рідній Україні, її здобуткам на шляху до європейської спільноти. Донбас – це Україна.Україна - це Європа.

 

 

 

22 серпня учні 6-А класу (класний керівник Костевич Ю.С.) взяли участь у заході, присвяченому Дню незалежності України, який відбувся на базі Центральної міської бібліотеки.

 

Напередодні святого для кожного з нас свята Дня Перемоги у школі відбулася єдина класна година «Подвиг непідвласний часу», проведено акції «Солдатські обеліски», «Ветеран живе поруч». Відбулися уроки-реквієми та патріотичні бібліоуроки. Протягом тижня працювала фотодокументальна виставка «Відлуння війни».

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

 

Ми вдячні тим, хто захистив світ від фашистських загарбників у далекому 45-му. І доземно вклоняємося тим, хто залишився живим і є прикладом служіння Вітчизні для підростаючого покоління.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

 

Напередодні Дня Перемоги члени клубу «Пошук» (керівник Саввіна І.В.) організували Вахту пам’яті біля братської могили. Вони вшанували пам’ять загиблих героїв та поклали живі квіти.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

 

До Дня Перемоги учні школи впорядковували братську могилу на кладовищі «Озерки»: прибрали пожухле листя, сміття, яке залишилося після зими. Останній штрих-школярі пофарбували сам пам’ятник та огорожу.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

 

Учні 10-А класу (класний керівник Шквиря О.В.) не тільки прийшли з привітаннями зі святом Великої Перемоги та продуктовими наборами, але й скопали город та допомогли по господарству.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

 

До Дня Перемоги учні 9 класів були запрошені до Центральної міської бібліотеки, де відбулася зустріч з жінками-ветеранами Великої Вітчизняної війни. Дійсно, у війни – не жіноче обличчя!

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

 

Любов до Батьківщини – перша чеснота цивілізованої людини

Symbols

Symbols2

 

У межах проекту «Джерело» учні 8-Б класу (класний керівник Шалімова О.В.) організували «Українські вечорниці». Народні українські пісні, запальні танці нікого не залишили байдужими. Гостей частували українськими галушками, пригощали духмяним короваєм. Вразила неймовірно талановита гра акторів!

 

Фото Натальи Фоминой.

 

 

Фото Натальи Фоминой.

 

Фото Натальи Фоминой.

 

Фото Натальи Фоминой.

 

Фото Натальи Фоминой.

 

Фото Натальи Фоминой.

У межах проекту «Джерело» у великий день Святого Водохрещення учні школи відвідали Свято-Воскресенський храм. Діти вклонилися святим іконам, поставили свічки, довідалися про традиції святкування і додому принесли святу хрещенську воду.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Педагоги школи готуються до педради «Формування високих моральних якостей, почуття патріотизму та національної свідомості учнів за допомогою культурної та історичної спадщини України в межах реалізації Концепції національно-патріотичного виховання». При підготовці до педради вони керуються основними положеннями проекту «Нова українська школа».

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

До Дня Соборності України учні, які відвідують групу подовженого дня, від керівництвом учителя Марченко Анни Василівни підготували малюнки для тематичної виставки «Ми діти твої, Україно!»

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

З великою радістю учні школи сприйняли новорічні привітання від наших друзів, шестикласників ЗОШ смт Городок Радомишльського району Житомирської області. Дякуємо, друзі, за те, що ви у нас є! МИ ВАС ЛЮБИМО!

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

Фото Натальи Фоминой.

До Дня Соборності України учні 7-Б класу взяли участь у патріотичній годині «Україна-наш спільний дім», яка відбулася на базі Центральної міської бібліотеки. Ми живемо у великій країні, у якої велике майбутнє. І розбудовувати щасливе майбуття саме молодому поколінню!

Фото Натальи Фоминой.

 

ЗАХОДИ

з відзначення Дня Соборності України

/zakhodi_do_dnja_sobornosti.doc

 

БОЖЕ, ХРАНИ УКРАЇНУ ВІД ЛИХА І БАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ! 
У ЗОШ №9 м. Мирнограда вшанували пам’ять мільонів жертв голодоморів.

До Дня пам’яті жертв голодомору у ЗОШ №9 відбулася лінійка-реквієм «Трагедія української нації», у якій взяли участь учні 5-11 класів. Урочисто і зворушливо хвилиною мовчання діти вшанували пам’ять мільйонів жертв, змучених голодомором. Для учнів початкової школи проведено єдину класну годину «Крає серце людський біль». Пам’ятаймо національну трагедію, щоб подібне не повторилося ніколи.

Учні початкових класів ЗОШ № 9 вшанували пам’ять великого генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Біля пам’ятника великому Кобзарю вони декламували його вірші, говорили про красу української мови та відчуття причетності до життя своєї держави. Діти поклали живі квіти як свідчення великої любові і шани до українського національного поета.

9 листопада - День української мови та писемності. Учні, батьки, педагоги ЗОШ № 9 взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності. Учнівське самоврядування підготувало до свята флеш-моб, адже гасло радіодиктанту – «Ми не перевіряємо грамотність, а єднаємось навколо мови».

Напередодні Дня української мови та писемності як великого духовного свята українського народу у ЗОШ №9 відбувся круглий стіл «Роль Кирила та Мефодія у розвитку української писемності». У заході взяли участь учні 9 класів, яким було запропоновано мовну ігротеку, лінгвістичну вікторину, під час яких вони виявили знання з історії української мови та внеску Кирила та Мефодія у розвиток української писемності.

До Дня визволення України від фашистських загарбників з метою вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, відзначення видатного внеску українського народу у перемогу антигітлерівської коаліції, виховання у підростаючого покоління почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління у ЗОШ № 9 проведено наступні заходи: членами клубу «Пошук» оформлено тематичну виставку «Збережемо пам’ять про подвиг», організовано акцію «Ветеран живе поруч» (привітання ветеранів зі святом), демонстрацію документальної стрічки «Визволення», художнього фільму «Судьба человека».

 

З метою виховання у підростаючого покоління духовності, національної гідності, почуття патріотизму у ЗОШ № 9 проведено українські вечорниці. Школярі ознайомилися з основними символами та оберегами українського народу, робили мотанки, брали участь у вікторині, національних іграх. Захід було поєднано зі святом осіннього врожаю, у якому активну участь взяли батьки, які підготували для дітей осінні гостинці

 

Буктрейлер до збірки І. Франка "З вершин і низин"

 

Національно-патріотичне виховання

/Presentation/nac_patr_zosh_9.pptx

 

Він виборював українську державність (Михайло Грушевський)

/Presentation/grushevskij.pptx

 

Поиск
Календарь
«  Май 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Реклама на сайте