Среда, 12.12.2018, 06:01Приветствую Вас Гость | RSS
ОШ №9
г. Мирнограда
(Димитрова)
Форма входа
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Реклама на сайте

Педколлектив


 

Педагогічний колектив школи

 

 

 

Батир Ганна Олександрівна,

Директор школи, вчитель математики.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фоміна Наталія Веніамінівна,

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель російської мови та літератури.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Семенова Надія Вікторівна,

Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Малкова Леся Олександрівна,

Заступник директора з навчально-виховної роботи

вчитель хімії.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Савіна Олеся Євгенвна,

Заступник директора з виховної роботи,

вчитель російської мови та літератури.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Клименко Валентина Григорівна,

вчитель математики.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Листопад Людмила Миколаївна,

вчитель фізкультури

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Смущенко Альбіна Олегівна,

Вчитель трудового навчання, соціальний педагог.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Романчук Марія Іванівна,

Вчитель української мови та літератури.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Акімкіна Ганна Олександрівна,

Вчитель біології.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сіденко Ірина Анатоліївна,

Вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: 11 розряд, старший учитель

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лазарева Антоніна Петрівна,

Вчитель фізичної культури.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

Патяка Тетяна Петрівна,

Вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Кузнецова Наталія Вікторівна,

Вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Таран Тетяна Олександрівна,

вчитель української мови та літератури.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саєнко Юлія Юріївна,

Вчитель української мови та літератури.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Панченко Оксана Ігорівна,

Вчитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Муравйова Марина Олександрівна,

Педагог-організатор.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

Сябрук Дар'я Олександрівна,

Вчитель фізики.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Радченко Валентина Миколаївна

вчитель математики

кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Марченко Анна Василівна,

Вчитель трудового навчання.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Задорожная Юлія Олександрівна,

Вчитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Костевич Юлія Сергіївна,

Вчитель біології.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шалімова Ольга Василівна,

Вчитель географії.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Алексєєва Вікторія Анатоліївна,

Вчитель англійської мови.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

Бабенко Юлія Вікторівна,

Вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Штегельський Владислав Леонідович,

Вчитель історії.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Настечко Катерина Олександрівна

вчитель англійської мови

кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Гужва Оксана Юріївна

вчитель інформатики

кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Хмара Людмила Олександрівна

вчитель інформатики

кваліфікаційна категорія: 10 розряд

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Мінакова Віра Михайлівна,

Вчитель російської мови та літератури.

Кваліфікаційна категорія: 11 розряд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Індіченко Марія Вікторівна

вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жижерун Віра Іванівна,

Вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: 11 розряд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Путрегай Катерина Ігорівна,

вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: 10 розряд

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Берестовська Інна Олександрівна,

Вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Горбань Аліна Олегівна,

Вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: 10 розряд

 

 

 

 

 

 

 

 

Калач Наталія Миколаївна

вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Лаврушина Марія Володимирівна

Вчитель початкових класів

Кваліфікаційна категорія: 10 розряд

 

 

 

 

 

 

Сничова Алла Іванівна,

Вчитель фізичної культури.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

Сничова Лідія Іванівна,

Вчитель фізичної культури.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

Пустоселов Олексій Олександрович,

Вчитель інформатики.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категорії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тимченко Світлана Ігорівна,

психолог.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добренкова Ганна Віталіївна,

Психолог.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ категоріі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саввіна Ірина Володимирівна,

Завідувач бібліотекою.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

 

 

 

 

 

 

 

 

Учитель математики Семенова Н.В.

http://osh9.at.ua/Presentation/prezentacija-semenova_n.v..ppt

 

Учитель химии Малкова Леся Александровна, призер городского конкурса молодых учителей "Педагогічний світанок"

https://www.dropbox.com/s/1k3w4kti8215cc1/%D0%9C%D0%90%D0%9B%D0%9A%D0%9E%D0%92%D0%90.pptx?dl=0

Поиск
Календарь
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив записей
Реклама на сайте